Gadżety dla dzieci pracowników – przykłady

Jesteś właścicielem firmy? Jeśli tak, to na pewno chcesz, aby Twoim pracownicy lubili to, co robią, a także mieli dużą motywację do pracy. Nie jest to jednak proste, ponieważ dużo ludzi pracuje w wielu firmach, dlatego, że nie ma innego wyboru. Takie osoby trzeba przekonać do tego, że dbasz o ich dobro oraz komfort orz pamiętasz o fakcie, że maja dzieci. Bardzo dobrym sposobem są oczywiście, dobrze znane podwyżki. To jednak nie jest tak bardzo zapamiętywane, ponieważ pieniądze się rozejdą i po prezencie zostanie tylko wspomnienie. Najlepiej, więc podarować coś namacalnego, co będzie służyć w życiu codziennym, a przy okazji, jeśli zostanie to podarowane przez pracownika innej osobie – będziesz miał zapewniona reklamę.

Długopisy – najtańsze rozwiązanie

Jak często korzystasz z długopisu? Pewnie codziennie. Najczęściej robią to Ci, którzy pracują w biurach, szkołach i miejscach gdzie spotykamy się z dużą ilością dokumentów. Jednak w przypadku podarku dla dzieci sprawdzą się doskonale, ponieważ chodzą one do szkoły i każdego dnia notują w zeszytach.  Może to być dobra reklama, ponieważ jest tania i o więcej, można ją bardzo szeroko rozprzestrzenić. Jednak jest to opcja dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę i nie posiadają zbyt dużego budżetu na takie prezenty.

Odtwarzacze mp3

Taki prezent dla dzieciaków pracowników jest już nieco droższym rozwiązaniem, ale za to bardziej prestiżowym niż zwykły długopis. Będzie on także bardziej zapamiętany chociażby z tego względy, że sprawia większą radość. Co więcej, dzieciaki im młodsze tym bardziej lubią tego typu zabawki. Dla tych starszych również będzie doskonały, ponieważ podczas drogi do szkoły, w autobusie czy nawet spaceru będzie świetnym sprzętem do umilania czasu. Jeśli dodatkowo zamieścisz na nim logo swojej firmy, będzie ono z pewnością zapamiętane, więc wszelkie koszty zostaną zwrócone.

Tablet – prestiżowy prezent

Jeśli chcesz pokazać elegancję swojej firmy, a dodatkowo masz na to całkiem pokaźny budżet, to możesz zainwestować w tablety. Jako prezent dla dzieciaków, sprawi on ogromną radość nie tylko tym młodszym, ale także starszym. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz przedstawić swoją firmę w jak najlepszym świetle, nie możesz pokusić się na tablety z najniższej półki. Wymagany poziom to przynajmniej ta średnia. Jeśli będzie on kiepskiej jakości, wcale nie zmotywuje do pracy ani nie zachęci, jako reklama. 

 

O serwisie

Na serwisie znajdziesz pomysły na gadżety reklamowe twojej firmy. Począwszy od długopisów, pendrive'ów skończywszy na odzieży reklamowej.

Zapraszamy do czytania!

Kontakt

kontakt@wyjatkowegadzety.pl

Galeria