Gadżety za mniej niż, 5 złotych

Jesteś właścicielem poczatkującej firmy? Jeśli tak, to z pewnością zastanawiasz się jak sprawić, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna. Najlepszym sposobem jest oczywiście reklama. Jednak wszystko zależy od tego, jakie masz na nią środki. Na początkowym etapie, nie jest to na pewno wysoki budżet. W taki razie na pokazanie się w telewizji nie ma szans, ponieważ do takich rozwiązań sięgają tylko te korporacje, które maja już po kilka lat, rozwijają się z dużą prędkością i co najważniejsze, mogą sobie na to pozwolić finansowo. Co z radiem? Jest to dobry pomysł, ponieważ słucha się go wszędzie: w domu, w pracy czy w aucie. Taka reklama ma, więc ogromny zasięg i zdobywa bardzo szybko dużo odbiorców. Jednak jej cena także nie jest zadowalająca. Mimo iż wszystko się zwraca, to nie każdy może sobie na początku pozwolić na taki wydatek. Dlatego tez, najlepiej zacząć od jakichś małych gadżetów, które będą używane w życiu codziennym, a dodatkowo zapewnia rozpoznawalność dla Twojej działalności.

Coś dla każdego

Jeśli szukasz uniwersalnego upominku, który zadowoli każdego odbiorcę to powinieneś zastanowić się nad czymś, co nie jest przeznaczone wyłącznie dla kobiet lub tylko dla mężczyzn. W tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest smycz dwustronna. Jest ona nie tylko niedroga, ponieważ nie przekracza 5 zł, a doskonale nadaje się na reklamę. Co więcej, można ją przypiąć do kluczy, do pendrive`a lub gdzie tylko sobie zamarzymy. Możemy na niej zamieścić dość dużych rozmiarów logo firmy, dzięki czemu, będzie ono doskonale widoczne.

Gadżety dla dzieci

Jak wiadomo najlepszymi odbiorcami wszelkich reklam są dzieciaki. Wszystko dookoła ich interesuje i są bardzo ciekawskie. Dlatego też, taki podarunek jak kredki w tubie czy pudełeczku, będą doskonałym pomysłem na pokazanie się na polskim rynku. Nawet, jeśli takie rzeczy rozdawane są na ulicy to dorośli wiecznie się gdzieś śpieszą i wszystko ignorują po drodze. Dlatego tez, wszelkie reklamy lądują w koszu. Są jednak tacy ludzie, którzy uwielbiają coś dostawać. Przykładem takich osób są właśnie dzieci. Bardzo chętnie przyjmą one takie kredki, a dodatkowo będą się cieszyć.

Podarunek dla kobiet

Jeśli Twoja firma zajmuje się głównie produkcją czy sprzedażą rzeczy, które przeznaczone są dla pań, to doskonałym pomysłem będzie podarunek właśnie dla tej płci przeznaczony. Co więc wybrać? Najlepiej taką rzecz, która jest często używana i sprawia frajdę, a co więcej zmieści się w każdej torebce. Takim gadżetem jest balsam do ust. Dostaniemy go zarówno w postaci kulki, jak i płaskiej. Oba rodzaje maja doskonały rozmiar, który pozwala na schowanie ich do torby czy portfela. 

 

O serwisie

Na serwisie znajdziesz pomysły na gadżety reklamowe twojej firmy. Począwszy od długopisów, pendrive'ów skończywszy na odzieży reklamowej.

Zapraszamy do czytania!

Kontakt

kontakt@wyjatkowegadzety.pl

Galeria