Nietypowe gadżety reklamowe

Prowadzisz własną firmę? Jeśli tak, to z pewnością dbasz o jej prestiż i elegancję. Jak jednak pokazać te cechy Twojej firmy, które nie są namacalne? Najlepiej zrobić to poprzez towary, jakie oferujesz konsumentom. Im większa jest ich jakość, tym lepszą opinię ma Twoja działalność. Aby zdobyć klientów, dzięki którym będziesz mógł pokazać znaczenie swojej marki, potrzebujesz czegoś, co ich przyciągnie. W takim wypadku, najlepsze są gadżety reklamowe.

Trzeba mieć jednak na nie jakiś pomysł. W co zainwestować? Może długopisy z logo firmy? Jest to dobre rozwiązanie, ale już dawno oklepane. Dodatkowo taki długopis, wcale nie stawia Cię w dobrym światle. Jest to rzecz bardzo tania i pospolita, więc zginie on we wszystkich tych, które są oferowane przez inne korporacje. W takim razie kalendarz. Czy jest to opłacalny pomysł? Z jednej strony tak, ponieważ w dzisiejszych czasach, każdy z nas posiada kalendarz, na który się codziennie patrzy. Jeśli więc będzie na nim widoczna Twoja firma, to zostanie ona zapamiętana. Jest jednak pewien minus, mianowicie to, że coraz więcej osób, korzysta z kalendarzy w komputerach i telefonach, więc im bardziej technologia idzie do przodu tym mniej potrzebne s a te w wersji papierowej.

Bezprzewodowa myszka samochód

Jest gadżet, który z pewnością się sprawdzi. Przede wszystkim jest prestiżowy i co więcej ciekawy i unikatowy. Nie zginie, więc wśród ofert innych firm, które proponują całkowicie banalne podarunki. Taka myszka jest także niezwykle praktyczna, nie znudzi się, a co najlepsze, jest używana codziennie, ponieważ dzisiaj coraz więcej ludzi spędza czas przed komputerem. Nawet, jeśli służyłaby dziecku, to i tak nie będą to pieniądze wywalone w błoto, ponieważ takie maluchy są najlepszymi odbiorcami. Jeśli więc jemu się spodoba, to dorosły i tak będzie miał ją ciągle przed oczami.

Rękawiczki doi smartphonów

Jeśli powyższy gadżet jest nieco kosztowna inwestycją, jeśli wziąć pod uwagę ilość jak jest potrzebna to zawsze możesz zdecydować się na coś funkcjonalnego oraz designerskiego. Z pewnością miałeś w zimie taką sytuację, że chciałeś odebrać dzwoniący telefon, ale zanim zdjąłeś rękawiczki, przez które nie da się tego zrobić, to komórka przestała dzwonić. Dzięki rękawiczkom tego typu, nie będzie już takiego problemu. W trzech palcach, kciuku, wskazującym oraz środkowym, znajduje się specjalny materiał, który jest odbierany przez smartphony, jako nasza dłoń. Jeśli jest zima pełną parą, nie musimy zdejmować już rękawiczek a pisanie SMS-ów jest banalnie proste. Taki gadżet będzie świetna reklamą, ponieważ telefonów używamy praktycznie cały czas, więc odbiorcy będą o nas pamiętać. 

 

O serwisie

Na serwisie znajdziesz pomysły na gadżety reklamowe twojej firmy. Począwszy od długopisów, pendrive'ów skończywszy na odzieży reklamowej.

Zapraszamy do czytania!

Kontakt

kontakt@wyjatkowegadzety.pl

Galeria