Odzież reklamowa, w jakich branżach przynosi skuteczność?

Prowadzisz dość dużą firmę? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to z pewnością, wiesz ile wymaga to pracy i zaangażowania. Jeśli udało Ci się osiągnąć dość wysokie dochody to z pewnością cześć z nich przekazujesz zawsze na reklamę. Jednak nie każda forma reklamy jest tak samo skuteczna. Wszystko zależy od sposobu, w jaki jest ona przedstawiana oraz od regionu, na którym działasz. Jeśli Twoja firma znajduje się w województwie śląskim i nie świadczysz usług na większą skalę niż 200 km od siedziby firmy, to nie ma sensu wydawać pieniędzy i reklamować się na drugim końcu polski, ponieważ nie przyniesie to żadnych efektów. Jeśli Twoja działalność sięga obszarów całego kraju, to taka forma jest jak najbardziej wskazana. Z pewnością korzystałeś już z różnych rodzajów reklam. Większość jest w takim razie już znana i nie zaskoczysz nikogo. Musisz, więc cały czas wymyślać coś nowego. Nawet, jeśli ma to być równica pokroju kształt, kolor czy tworzywo to i tak odniesie lepszy skutek niż po raz setny, ten sam długopis.

Reklama na skarpetach

Taka forma reklamy jest niezwykle pomysłowa, ale może nie przynieść odpowiednich rezultatów w niektórych branżach. Jeśli sprzedajesz kosmetyki, to taka inwestycja będzie nieudana, ponieważ nikt nie chodzi w samych skarpetkach. Gdzie, więc zainwestować? Jeśli zajmujesz się sprzedażą sprzętu sportowego czy też posiadasz siłownię to z pewnością takie rozwiązanie będzie doskonałe. Zawsze na siłownię przebiera się obuwie, a po skończonych ćwiczeniach zmienia się strój i bierze prysznic. Nawet, jeśli zrobi to ktoś w domu to i tak większość domowników zauważy skarpety wrzucone do kosza na pranie. To samo dotyczy się sprzedaży sprzętu fitness oraz takiego przeznaczonego do wszelkich spotów. Jeśli ktokolwiek pójdzie na siłownię i przebierze buty to połowa obecnych zwróci uwagę na jego skarpety. Dlatego też, jeżeli zamierzasz inwestować w coś takiego, to zacznij od kupna sportowych skarpet z logo Twojej firmy, a jeśli to przyniesie zyski, poszukuj następnego rozwiązania.

Koszulki dla pracowników

Jeśli jesteś właścicielem zakładu to posiadasz ogromne ilości pracowników. W takim przypadku najlepszym sposobem na reklamę jest podarowanie im obuwia roboczego. Nawet, jeśli będą to same kaszkiety czy koszulki, to i tak po wyjściu z pracy, każdy będzie widział widniejące na odzieży logo Twojej działalności. Dzięki temu, Twoi pracownicy będą mieć ubrania, a Ty doskonałą reklamę. 

 

O serwisie

Na serwisie znajdziesz pomysły na gadżety reklamowe twojej firmy. Począwszy od długopisów, pendrive'ów skończywszy na odzieży reklamowej.

Zapraszamy do czytania!

Kontakt

kontakt@wyjatkowegadzety.pl

Galeria