Tradycyjne gadżety reklamowe (smycze, długopisy itp.)

Prowadzisz firmę? Jak wiadomo, początki nie są zbyt łatwe, więc na wysoki zysk na stracie nie ma, co liczyć. Trzeba jednak jakoś te działalność rozkręcić. Przede wszystkim liczy się tu Twoja praca i zaangażowanie. Musisz także mieć wszystko cały czas na oku, przez co dni wolne nie są znikome. Aby zdobyć klientów, a co za tym idzie zwiększyć zarobki, musisz być rozpoznawalny.

Jeśli firma nie jest znana i bardzo mało osób wie, że istnieje, to szanse na podniesienie dochodów są bardzo małe. Dlatego, bardzo ważna rolę gra w tej branży reklama. Oczywiście, z samego początki działalności nie będzie Cię stać na ogromna bilbordy w środku miasta czy też reklamę w telewizji i radiu. Na taka formę pokazania się konsumentom, mogą sobie pozwolić jedynie te korporacje, które mają odpowiednio wysoki budżet. Jednak nie wziął się on znikąd, ponieważ aby zdobyć pieniądze, trzeba mieć potężną liczbę klientów. Jednak, aby ich zdobyć potrzebujemy reklamy, więc koło się zamyka. Od czego więc zacząć, aby nie zbankrutować na komercji?

Breloki do kluczy

Każdy, kto uczęszcza każdego dnia do pracy, robi to przy pomocy samochodu. Bardzo mały odsetek ludzi, woli jazdę komunikacją miejską. Nit jednak nie nosi kluczyków do auta „samotnie” zawsze, więc coś musi być przywieszone, aby łatwiej było je znaleźć. Dlatego, właśnie Ty możesz ten fakt wykorzystać. Samochodów jest coraz więcej, więc na porażkę w tej kwestii nie możesz liczyć. Jeszcze lepszym pomysłem jest brelok do kluczy z otwieraczem. Kto nie lubi wypić piwa po pracy na kanapie. Albo napić się czasami z kolegami? Zapewne nie ma dużo takich osób, co odmawiają sobie przyjemności. Dzięki nam, taki otwieracz zawsze będzie pod ręką, a logo na nim zamieszczone zapewni naszej marce rozpoznawalność.

Kolorowe długopisy

Ile razy dziennie korzystasz z długopisu? Jest to z pewnością duża liczba. Używają ich prawie wszyscy. Osoby, które pracują w biurach, szkołach czy nawet sami uczniowie zużywają ogromne ilości długopisów. Zastanów, więc się nad także formą reklamy, ponieważ może ona przynieść całkiem spore zyski. Co najlepsze, nie wyniesie Cię ona zbyt dużo, ponieważ długopis możesz kupić już za mniej niż 2 zł. Jest to, więc mały wydatek, a może się okazać niezwykle skuteczny.

 

O serwisie

Na serwisie znajdziesz pomysły na gadżety reklamowe twojej firmy. Począwszy od długopisów, pendrive'ów skończywszy na odzieży reklamowej.

Zapraszamy do czytania!

Kontakt

kontakt@wyjatkowegadzety.pl

Galeria